Październik2012

III Edycja Akcji "Akademia Zdrowego Przedszkolaka"

Drodzy rodzice i Przedszkolaki!

Z wielką radością informujemy o rozpoczęciu III edycji akcji "Akademia Zdrowego Przedszkolaka". Akcja organizowana jest przez firmę Lionfitness w ramach kilkustopniowego programu edukacyjnego skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i wychowawców. Wiek przedszkolny, to czas szczególnej wrażliwości i okres kształtowania się nawyków dziecka, także tych żywieniowych. Dotychczas poprzez zabawy edukacyjne wspólnie poznawaliśmy i nauczyliśmy się przestrzegać zdrowe nawyki żywieniowe. W czasie warsztatów poznaliśmy warzywa i owoce sezonowe, wspólnie zrobiliśmy sałatki owocowe i warzywne. Jesienny spacer również już za nami. Zdjęcia z naszej akcji znajdują się w galerii.

Akademia zdrowego przedszkolaka

Listopad2012

Akademia Aquafresh

Przedszkole Time4Kids dołączyło do Pastusiowej Drużyny!

Nasze przedszkole w tym roku przystąpiło do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”. Nadrzędnym celem prowadzonych zajęć będzie zwrócenie uwagi najmłodszych na konieczność dbania o higienę jamy ustnej. W ramach Programu weźmiemy udział w ciekawych zajęciach, nauczymy się „Pastusiowej piosenki”, a nasz Gość Specjalny opowie, jak prawidłowo dbać o zęby. Już wkrótce zamieścimy zdjęcia w naszej galerii. Zapraszamy!

Akademia Aquafresh