Dlaczego Time4Kids?

Kameralna atmosfera!

W naszym przedszkolu Państwa pociechy przebywają w małych 6-7 osobowych grupach. Cała placówka przystosowana jest do pobytu 25 dzieci. Dzięki temu, do każdego z naszych przedszkolaków podchodzimy indywidualnie.

Angielski przez cały dzień!

W naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego odbywają się pięć razy w tygodniu. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych w pracy z dziećmi lektorów. Dodatkowo popołudniami powtarzamy materiał, utrwalając wiedzę nabytą na zajęciach. Nasi nauczyciele posługują się zarówno językiem polskim, jak i angielskim, w czasie zabawy oraz zajęć edukacyjnych. Śpiewamy piosenki, uczymy się wierszyków oraz gier i zabaw. Wiek przedszkolny, to idealny czas na podjęcie nauki języków obcych. Im wcześniej zaczniemy naukę języka angielskiego, tym łatwiej i szybciej przebiega proces jego przyswajania. Dzieci szybko uczą się poprzez osłuchanie, a chęć poznania wszystkiego co nowe oraz ciekawość świata stwarzają do tego idealne warunki. Pamiętajmy jednak, że dla przedszkolaków niezbędne jest posiadanie odpowiedniego zasobu słów w jezyku macierzystym, dlatego przede wszystkim bardzo dbamy o rozwój i poprawność mowy ojczystej.

Sport to zdrowie!

Naszym celem jest zachęcenie dzieci do sportowego stylu życia. Każde z dzieci będzie miało szansę rozwoju talentu w swoim tempie i według własnych możliwości. Pragniemy pokazać naszym przedszkolakom różne formy aktywności fizycznej tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Sport odgrywa niezwykle ważną rolę w przygotowaniu przedszkolaków do podjęcia przyszłych obowiązków związanych z nauką. Kształtuje charakter, emocje, rozwija umiejętność kontaktu z rówieśnikami, propaguje cechy takie jak wytrwałość, uczciwość i lojalność, dlatego pamiętamy o nim każdego dnia!

Dzieci z pasją!

Chcemy aby każdy z naszych przedszkolaków odnalazł to, w czym czuje się jak ryba w wodzie. Możliwość uczestnictwa w przeróżnych zajęciach oraz warsztatach stwarza do tego idealne warunki – a wszystko to ramach czesnego!

Dbamy o zdrowie!

Wszystkie posiłki dostarczane są przez firmę cateringową wyspecjalizowaną w żywieniu dzieci. Dbamy o różnorodną dietę naszych przedszkolaków, jednocześnie nie zmuszając dzieci do jedzenia. Każdy z rodziców ma możliwość indywidualnego, bezpłatnego spotkania z dietetykiem w celu ustalenia specyficznej diety jeśli występuje alergia czy nietolerancja pokarmowa u dziecka.

Dbamy o bezpieczeństwo!

Całe przedszkole wyposażone zostało w sprzęt oraz pomoce dydaktyczne posiadające niezbędne certyfikaty oraz atesty. Posiadamy wpis do ewidencji placówek niepublicznych. Cztery razy w roku nasza placówka jest dezynfekowana przez specjalistyczną firmę (pomieszczenia, zabawki, sprzęt) co znacznie minimalizuje ryzyko zachorowań u dzieci, szczególnie w okresie jesienno – zimowym.